5 * hvězdičkové hotely v Černé Hoře

Řadit dle:
Hledáte skutečně luxusní ubytování v Černé Hoře? Podívejte se na naši nabídku 5 hvězdičkových hotelů v Černé Hoře. Nabídnou Vám to nejluxusnější ubytování a prvotřídní služby v Černé Hoře.
11 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 11 1 

1. La Perla Hotel & Villas StarStarStarStarStar

Lokalita: Tivat
Hodnocení hostů
81 %

Boasting a private beach area and outdoor swimming pool, La Perla Hotel & Villas is located in Tivat. With free WiFi, this 5-star property offers modernly styled rooms and a 24-hour front desk.


2. Iberostar Grand Perast StarStarStarStarStar

Lokalita: Perast
Hodnocení hostů
99 %

Boasting a seafront location and featuring a spa and wellness centre with a hammam and a sauna, Iberostar Grand Perast is housed in a 17th century palace in the UNESCO-listed town of Perast. Free WiFi access is available in all areas.


3. HUMA Kotor Bay StarStarStarStarStar

Lokalita: Kotor
Hodnocení hostů
84 %

Set on the seafront and featuring a private beach area, HUMA Kotor Bay offers modernly styled rooms with free WiFi. The hotel also offers an outdoor pool. Old Town of Kotor is 3.6 km away.


4. Boutique Hotel Astoria StarStarStarStarStar

Foto: Boutique Hotel Astoria
Lokalita: Kotor Stari Grad, Kotor
Hodnocení hostů
93 %

Tento 4hvězdičkový boutique hotel v centru starého města Kotoru se nachází v paláci Buca ze 13. století, který je chráněnou památkou UNESCO. Hotel Astoria nabízí luxusní, individuálně navržené pokoje a bezplatné Wi-Fi.


5. Splendid Conference & Spa Resort StarStarStarStarStar

Foto: Splendid Conference & Spa Resort
Lokalita: Budva
Hodnocení hostů
90 %

Luxusní 5hvězdičkový hotel Splendid Spa Resort se nachází přímo na dlouhé písčité pláži v samém srdci letoviska Bečići, pouhé 2 km od historického centra Budvy, a nabízí vynikající lázeňské centrum s vyhřívanými krytými baz


6. Hilton Podgorica Crna Gora StarStarStarStarStar

Foto: Hilton Podgorica Crna Gora
Lokalita: Podgorica
Hodnocení hostů
93 %

Hotel Hilton Podgorica Crna Gora se nachází v centru Města Podgorica, v pěší vzdálenosti od státních úřadů, velvyslanectví i okolních parků, v roce 2016 prošel rekonstrukcí/modernizací a nabízí střešní bar i 4 restaurace zajišťuj.


7. Lazure Hotel & Marina StarStarStarStarStar

Lokalita: Herceg-Novi
Hodnocení hostů
97 %

Overlooking Kotor Bay, Lazure Hotel & Marina offers luxury accommodation, 2 km from Herceg Novi. The resort features 3 restaurants, a wine bar, as well as a spa & wellness area. Complementary WiFi and free private parking are provided.


8. Hotel Forza Mare StarStarStarStarStar

Foto: Hotel Forza Mare
Lokalita: Kotor
Hodnocení hostů
94 %

Luxusně zařízený 5hvězdičkový butikový Hotel Forza Mare se nachází ve městě Dobrota na soukromé pláži, na pobřeží Kotorské zátoky, jen 3 km z centra města.


9. The Chedi Luštica Bay StarStarStarStarStar

Lokalita: Tivat
Hodnocení hostů
93 %

Set on the waterfront and boasting a private beach area and an outdoor pool, The Chedi Luštica Bay Hotel is located in Trašte Bay, 14 km from Tivat centre. Modernly styled rooms and suites offer mountain or sea views.


10. Hotel Forza Terra StarStarStarStarStar

Foto: Hotel Forza Terra
Lokalita: Kotor
Hodnocení hostů
95 %

Offering an outdoor pool and an indoor pool, Hotel Forza Terra is located in Kotor in the Kotor County Region. The hotel has a sun terrace while guests can enjoy a meal at the restaurant or have a drink at the bar.


11. Hotel Golden Inn StarStarStarStarStar

Lokalita: Ulcinj
Hodnocení hostů
92 %

Offering a seasonal outdoor pool and a restaurant, Hotel Golden Inn is located 2 km from the Ulcinj Old Town. Free WiFi is provided. The nearest beach is 500 metres away.


11 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 11 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: