Motely v Černé Hoře

Řadit dle:
Ideálním způsobem ubytování v Černé Hoře pro motoristy je naše nabídka motelů Černé Hory. Většina motelů v Černé Hoře se nacházejí poblíž hlavních silničních tahů a mají dostatečnou vybavenost pro Vaše motorová vozidla. U motelů v Černé Hoře si můžete vybírat z rozličné kvality ubytování a to od levné úrovně hostelů v Černé Hoře až po vysokou vybavenost jakou nabízejí luxusní hotely Černé Hory.
8 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 8 1 

1. Restoran & Motel Manjež StarStarStarStar

Lokalita: Bijelo Polje
Hodnocení hostů
93 %

Located in Bijelo Polje, Restoran & Motel Manjež features a garden and a terrace. Boasting a 24-hour front desk, this property also provides guests with a restaurant. Every room has a flat-screen TV with satellite channels.


2. Motel Mustuluk

Foto: Motel Mustuluk
Lokalita: Danilovgrad
Hodnocení hostů
82 %

Motel Mustuluk features air-conditioned rooms in Danilovgrad. Offering a restaurant, the property also has a garden. Certain rooms at the property have a terrace with a mountain view. All units in the motel are fitted with a flat-screen TV.


3. Motel Zaborje

Lokalita: Plužine
Hodnocení hostů
73 %

Motel Zaborje has free bikes, BBQ facilities and garden in Pluzine. Offering a restaurant, the property also has a terrace. Both free WiFi and private parking are available at the motel. At Motel Zaborje, rooms have a balcony.


4. Motel Krstac StarStarStar

Foto: Motel Krstac
Lokalita: Mojkovac
Hodnocení hostů
80 %

Situated on the highway Beograd-Podgorica, Motel Krstac is set 5 km from the centre of Mojkovac. Featuring an on-site à-la-carte restaurant with a wide selection of wines and a covered terrace, it also offers barbecue facilities and a lush garden.

Jednolůžkový pokoj s výhledem na hory 1 osoba 23 EUR / pobyt
Bungalov s výhledem na hory 2 osoby 35 EUR / pobyt
Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi 2 osoby 35 EUR / pobyt
Třílůžkový pokoj 3 osoby 50 EUR / pobyt
Studio s balkonem 3 osoby 50 EUR / pobyt
Apartmánový bungalov 3 osoby 50 EUR / pobyt

5. Motel Lion

Lokalita: Podgorica
Hodnocení hostů
100 %

Motel Lion features a garden, terrace, a shared lounge and bar in Podgorica. The property is set 5 km from Turkish Bathhouse, 5 km from Natural History Museum and 6 km from Church of the Holy Heart of Jesus. Free WiFi is available and St.


6. Motel Yugoslavia

Foto: Motel Yugoslavia
Lokalita: Herceg-Novi
Hodnocení hostů
94 %

Providing free WiFi and a seasonal outdoor swimming pool, Motel Yugoslavia offers accommodation in Herceg-Novi, 9 km from Forte Mare Fortress. Featuring a restaurant, the property also has a garden and a terrace.


7. Motel Tara

Lokalita: Mojkovac
Hodnocení hostů
61 %

Featuring a garden and a bar, Motel Tara is situated in Mojkovac. Boasting a 24-hour front desk, this property also provides guests with a restaurant. Free WiFi is available. The rooms in the motel are fitted with a TV. All rooms have a desk.


8. MOTEL DULOVIC

Lokalita: Bijelo Polje
Hodnocení hostů
0 %

Located in Bijelo Polje, MOTEL DULOVIC features free WiFi. Featuring a 24-hour front desk, this property also provides guests with a restaurant. Guests can make use of a bar.


8 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 8 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: